Στον προαύλιο χώρο βρέθηκαν τρεις νάιλον συσκευασίες, «περιέχουσες πιθανόν κάνναβη μεικτού βάρους 1,10 γραμμαρίων, 1,03 γραμμαρίων και 1,06 γραμμαρίων αντίστοιχα», σύμφωνα με αστυνομικές πηγές.
Την υπόθεση έχει αναλάβει το Τ.Α. Ακροπόλεως.
Στον προαύλιο χώρο βρέθηκαν τρεις νάιλον συσκευασίες, «περιέχουσες πιθανόν κάνναβη μεικτού βάρους 1,10 γραμμαρίων, 1,03 γραμμαρίων και 1,06 γραμμαρίων αντίστοιχα», σύμφωνα με αστυνομικές πηγές.
Την υπόθεση έχει αναλάβει το Τ.Α. Ακροπόλεως.